Comer Comer Tyylikkäät lakatut korkokengät vaaleanpunainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä ainutlaatuista tyyliä ja eleganssia Comerin vaaleanpunaisilla patentoiduilla korkkareilla. Nämä kauniit pumput ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat erottua joukosta joka tilanteessa. Valmistettu huolella valitusta ekologisesta nahasta, ne ovat täydellinen yhdistelmä estetiikkaa ja mukavuutta.

9 cm korkea kantapää lisää kapeamman siluetin ja pidentää jalkoja, mikä tekee tyylistä tyylikkään. Terävä kärki, ilman kuvioita, korostaa kenkien eleganttia luonnetta, ja lakattu viimeistely antaa niille muodikkaan, kiiltävän ilmeen.

Käytännöllinen slip-on-kiinnitys tekee kengistä erittäin helpon pukemisen ja riisumisen, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kaikkiin tilaisuuksiin - sekä arkeen että erikoistilaisuuksiin. Korkokenkien sisäpuoli, jossa on erilainen pohjallinen, tekee niistä mukavat käyttää koko päivän.

Älä odota! Tunne olosi ainutlaatuiseksi ja elegantiksi Comerin patentoiduissa vaaleanpunaisissa korkokengissä, joista tulee varmasti korvaamaton osa vaatekaappiasi. Täydellinen sekä farkkuihin että tyylikkäisiin mekoihin - nämä kengät antavat sinulle itsevarmuutta kaikissa tilanteissa!

  • Väri: vaaleanpunainen
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: Spitz
  • Kantapään tyyppi: Kiinnitä
  • Kantapään / alustan korkeus: 9.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|