Sergio Leone

Tyylikkäät lakatut saappaat Sergio Leonelta klaretti

Tuote ei ole saatavilla ;(

Sergio Leonen tyylikkäät kiiltonahkaiset nilkkurit kauniissa viininpunaisessa värissä ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää tyylin mukavuuteen. Nämä nilkkurit sopivat täydellisesti sekä jokapäiväiseen käyttöön että erikoistilaisuuksiin, ja ne sopivat täydellisesti rentoon ja eleganttiin tyyliin.

Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, eristeellä, ne takaavat käyttömukavuuden myös kylmimpinä päivinä. Sisäänrakennettu, jäykistetty kantapää ja pehmeä tekstiilivuori takaavat vakauden ja mukavuuden kävellessä. Pyöreän kärjen ja litteän 3 cm kantapään ansiosta saappaat ovat käytännölliset ja erittäin mukavat.

Tämän mallin lisäetu on koristeellinen ketju, joka antaa kengille ainutlaatuisen luonteen. Synteettisestä materiaalista valmistettu pohja kulutuspinnalla tarjoaa hyvän pidon, mikä tekee niistä täydelliset kaikille pinnoille.

Päällisen leveys on 20 cm ja päällisen korkeus 12 cm, mikä saa saappaat istuvat hyvin jalkaan korostaen sen muotoa. Vetoketju ja nyöritys mahdollistavat helpon pukemisen ja riisumisen, ja elegantin viimeistelyn ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin.

Sergio Leonen nilkkurit ovat erinomainen valinta naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkonäköä ja mukavuutta. Niiden ainutlaatuinen muotoilu saa sinut tuntemaan olosi varmaksi ja tyylikkääksi kaikissa olosuhteissa. Ostamalla ne saat paitsi muodikkaan lisäyksen vaatekaappiisi, myös kestävän ja mukavan tuotteen syksyyn ja talveen.

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: klaretti
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron tyyppi: litteä kantapää
  • Yläleveys: 20
  • Yläkorkeus: 12
  • Koron/tason korkeus: 3
  • Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
  • Lisäominaisuudet: lakattu
  • Pohjallinen materiaali: muu
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|