Encor Encor Tyylikkäät Loaferit Eco -nahkaa musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssi Encorilla - mustilla eko-nahkaisilla mokassiineilla, joissa yhdistyvät mukavuus ja muodikas muotoilu. Nämä naisten kengät, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja erityistilaisuuksiin, ovat ehdoton pakollinen hankinta jokaiselle rennon ja elegantin tyylin rakastajalle.

Mokassiineille on ominaista sisäänrakennettu, pehmeä kantapää, joka varmistaa käyttömukavuuden koko päivän. Tasainen 2 cm korkea kantapää tekee niistä erinomaisen valinnan jokapäiväiseen toimintaan, ja niiden synteettinen pohja kulutuspinnalla takaa vakauden ja pidon eri pinnoilla.

Nämä kengät on valmistettu korkealaatuisesta keinonahasta, jossa on luonnollinen nahkaosa, joten ne eivät vain näytä tyylikkäiltä, ​​vaan myös takaavat oikeanlaisen mukavuuden. Lisäkoristeet kultaisten strassien ja eläinkuvioiden muodossa antavat niille ainutlaatuisen luonteen, mikä tekee niistä täydellisen täydennyksen mihin tahansa tyyliin.

Valmistajan alkuperäiseen laatikkoon pakattu tuote on loistava lahjaidea rakkaalle tai täydellinen lisä omaan jalkinekokoelmaasi. Encor Elegant Black Eco Leather Moccasins ovat eleganssia, mukavuutta ja nykyaikaa yhdessä!

  • Kantapään tyyppi: tasainen
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0
  • Hallitseva kuvio: eläin
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|