Goodin Goodin Tyylikkäät stiletot eko -nahasta harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tyylikkäät Goodinin eko-nahkaiset harmaat korkokengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja muodikasta lookia. Mukavuuden ja tyylikkyyden tunteen takaa 8 cm:n koronkorkeus, mikä tekee niistä täydelliset sekä arkeen että muodollisempiin tilaisuuksiin, kuten juhliin tai juhliin.

Kengän yläosa on huolellisesti valmistettu korkealaatuisesta nahkamaisesta materiaalista, joka ei vain korosta niiden eleganttia luonnetta, vaan varmistaa myös kestävyyden. Jalkineiden sisäpuoli on täytetty luonnollisesta nahasta valmistetulla pohjallisella, joka varmistaa jalkasi mukavuuden koko päivän ajan. Pyöreä varvas ja sisäänrakennettu, jäykistetty kantapää lisäävät tyyliä ja luokkaa mihin tahansa tyyliin.

Mallille on ominaista sileä, synteettinen pohja, ja työstönsä ansiosta se sopii täydellisesti eri vaatteiden kanssa. Metalliset aksentit yhdistettynä kimaltelevaan yläelementtiin lisäävät tyylikkyyttä ja saavat nämä korkokengät kiinnittämään huomiota.

Ei ole epäilystäkään siitä, että harmaista Goodin-korkokengistä tulee jokaisen muotimalliston välttämättömyys. Ne sopivat moniin asuihin, sekä kevääseen/kesään että syksyyn/talveen. Olipa tilaisuus mikä tahansa, nämä tyylikkäät pumput korostavat varmasti tyyliäsi ja persoonallisuuttasi. Tuote on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee siitä myös loistavan lahjaidean.

  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Lisäominaisuuksia: metallinen
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Väri: harmaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|