Sergio Leone Vaaleanpunaiset avoimet lenkkarit sidottu Sergio Leone vaaleanpunainen

54,14

Pink Openwork Sneakers -sidottu Sergio Leone on loistava valinta naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta jokapäiväistä ulkonäköä. Valmistettu korkealaatuisesta luonnonahasta, nämä rento kengät yhdistävät toiminnallisuuden ja tyylin.

Tämän mallin ominainen elementti on ulkomaalainen, joka antaa heille keveyden ja tekee niistä ihanteellisen ratkaisun kevät- ja kesäpäiviin. Pyöreä varpa ja matalat korkokengät, joiden korkeus on 3,5 cm

Sneakers Sergio Leone erotetaan nauhojen käytännöllisellä kiinnikkeellä, jonka avulla voit helposti mahtua jalkaan. Mukava, nahkainen insertti tekee jokaisesta vaiheesta näissä kengissä nautinnon. Kulutuspinnan muovinen pohja takaa hyvän tarttuvuuden, mikä tekee niistä luotettavan valinnan eri tilanteisiin.

Jokainen pari on pakattu huolellisesti valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä ihanteellisen lahjaidean. Älä epäröi ja lisää nämä ainutlaatuiset lenkkarit kokoelmaan - ne varmasti kiinnittävät huomion ja tulevat suosikkielementtiisi vaatekaappisi!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Tuottajakoodi: SP017-P
  • Väri: vaaleanpunainen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Korkeus: matala

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|