Inna marka Valkoiset harjakattoiset Anahola korkokengät valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Valkoiset harjakattoiset Anahola-korkokengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssia käytännöllisyyteen. Nämä korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut saappaat vaikuttavat paitsi estetiikallaan myös kestävyydellään. Niiden ainutlaatuinen harjakattoinen muotoilu erottuu hienovaraisuudestaan, paljastaen täydellisesti jalat ja lisäämällä keveyttä jokaiseen tyyliin.

Sivuilla olevien vetoketjujen ansiosta kenkien pukeminen ja riisuminen on äärimmäisen helppoa, mitä istuvat mallit pitävät varmasti arvostavat. Polveen ulottuva saappaan korkeus ja mukava 8 cm korkea kantapää takaavat käyttömukavuuden koko päivän, niin arki- kuin iltatyyliin.

Anahola-saappaat sopivat täydellisesti useiden asujen kanssa ilmavista mekoista istuviin farkkuihin, mikä tekee niistä erittäin yleismaailmallisen vaatekaappituotteen. Valkoinen Bianco-värisessä ruskealla muovipohjalla on yhdistelmä klassista ja modernia, joka näyttää upealta seuraavina vuodenaikoina, niin keväällä kuin syksylläkin.

Tilaa nyt nämä ainutlaatuiset saappaat, jotka herättävät huomiota ja lisäävät tyyliisi luonnetta!

  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Kokoelma: Syksyinen kevät
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: MP353-4
  • Nenä: manteli
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Akselin leveys: 20
  • Lukko: lukon päällä
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Tuottajakoodi: BM189331
  • Korkeus: 39

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|