Inna marka Valkoiset ja mustat tennarit Amala-alustalla valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Valkoiset ja mustat tennarit Amala-alustalla valkoinen
Valkoiset ja valkoiset lenkkarit Amala -alustalla ovat loistava valinta kaikille, jotka haluavat yhdistää muodin mukavuuteen. Nämä tyylikkäät kengät, jotka on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, takuun kestävyydestä ja mukavuudesta jokapäiväisen käytön aikana. Pitsi -kiinnitys ja pyöreä nenä varmistavat täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä tekee lenkkarit paitsi esteettisesti myös toiminnallisen.
Matala kengän leikkaus korostaa urheilullista hahmoa, ja niiden hienovaraiset värit valkoisten ja mustan sävyissä saavat ne helposti sopimaan erilaisiin tyylityksiin. Tarjoamalla 4 cm: n korkean alustan, Amala -lenkkarit lisäävät keveyttä jalkoihin ja pidentävät samalla mukavuutta pitkän päivän aikana.
Nämä kengät ovat täydellinen täydennys sekä rento ja kaupunki, joka sopii täydellisesti jokaiseen tilanteeseen. Tilaisuudesta riippumatta Amala -lenkkarit ovat loistava seuralainen naisille, jotka arvostavat muodikasta ilmettä ja mukavuutta.
Sijoita tyyliin ja mukavuuteen valkoisten ja valkoisten lenkkarien kanssa Amala -alustalla ja nauti heidän universaalisuudestaan koko kauden ajan!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: BM193086
- Kokoelma: Kesä/kevät
- Väri: Valkoinen
- Pisteväri: musta
- Pohjan väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: TF5213
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
Kiitos kommentin lisäämisestä.