Sergio Todzi Sergio Todzi Valkoiset korkokengät raidoilla valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Todzi Valkoiset korkokengät raidoilla valkoinen
Sergio Todzi White High Heels -korkokengät hihnoilla ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssin ja mukavuuden. Nämä ilmiömäiset teräväkärkiset pumput erottuvat aaltoilevasta reunasta, joka lisää ainutlaatuista tyyliä. Mielenkiintoisella kuviolla päällystetyt kengät herättävät huomiota ja täydentävät täydellisesti kaikkia tyylikkäitä asuja.
Ohut 10,5 cm korkea korko pidentää optisesti jalkoja ja muotoilee kauniisti vartalon ja varmistaa samalla käyttömukavuuden. Tasapainoisen kantapään ansiosta pumput ovat vakaat, joten voit käyttää niitä useita tunteja ilman epämukavuutta.
Sergio Todzi huolehti myös yksityiskohdista - vetoketjullinen kantapää helpottaa kenkien pukemista ja riisumista. Tämä malli sopii erinomaisesti erilaisiin tilaisuuksiin erikoistilaisuuksista jokapäiväiseen tyyliin. Valkoiset olkakorkokengät, joissa on olkaimet, kuuluvat jokaisen naisen vaatekaappiin, ja ne sopivat täydellisesti tyylikkäiden mekkojen ja hameiden kanssa.
Anna jalkojesi häikäistä Sergio Todzin klassisissa pumpuissa – yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta yhdessä tuotteessa!
- Tuottaja: Sergio Todzi
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät Sergio Todzi
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Kantapään tyyppi: Kiinnitä
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: Valkoinen
- Kantapään / alustan korkeus: 10.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.