Seastar Seastar Valkoiset lakatut nastat valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä Seastarin ainutlaatuiset valkoiset patentoidut korkkarit, joista tulee varmasti suosikkielementtisi vaatekaappiisi. Nämä tyylikkäät kengät, joissa on 10,5 cm stiletto, huokuvat klassista ja hienostuneisuutta, ja ne sopivat moneen eri tilaisuuteen tyylikkäistä juhlista hääpäiväsi unohtumattomiin hetkiin.

Ne on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja niille on ominaista paitsi esteettinen ulkonäkö myös käyttömukavuus. Jäykistetty kantapää tarjoaa erinomaisen jalan vakautuksen, mikä on erittäin tärkeää tanssiessa tai pitkäaikaisessa käytössä. Klassinen, pyöreä nenä lisää hienovaraisuutta, ja minimalistinen muotoilu saa ne sopivat moniin tyyleihin.

Slip-on-sulkimen ansiosta näiden pumppujen pukeminen ja irrottaminen on nopeaa ja kätevää. Valkoiset patentoidut Seastar-korkokengät ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa lisätä hieman eleganssia ja tyylikkyyttä ulkonäköönsä. Anna näistä kengistä tulla liittolaisesi luomaan unohtumattomia tyylejä!

  • Kantapään tyyppi: Kiinnitä
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Väri: Valkoinen
  • Lukko: liukastua
  • Kantapään / alustan korkeus: 10.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|