Inna marka Valkoiset lenkkarit, joissa on leopardin lisävaruste valkoinen

21,23

Pukeudu valkoisten lenkkarien tarjoamiin tyyliin ja mukavuuteen leopardin lisävarusteella. Nämä erittäin naisellinen urheilukengät yhdistävät täydellisesti modernin suunnittelun käytännöllisyyteen, mikä tekee niistä täydellisen valinnan jokaiselle aktiiviselle naiselle.

Niiden valmistus synteettisestä materiaalista varmistaa paitsi kestävyyden, myös helpon ylläpidon. Lenkkarien valkoinen väri menee täydellisesti leopardin aksentilla, lisäämällä kunkin tyylityksen omaperäisyyttä ja luonnetta. Pyöreä varpa ja nauhoitettu lukko takaavat mukavuuden ja vakauden käytön aikana.

3,5 cm: n korkea alusta, jossa ruskea kumipohja, ei vain nosta kenkiä, vaan tarjoaa myös vankan otteen, mikä tekee niistä täydellisen päivittäisiin haasteisiin. Lenkkarit ovat alhaiset ja heillä ei ole eristystä, mikä tekee heistä loistavan valinnan lämpimämpiä päiviä.

Jokainen pari toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee siitä loistavan lahjaidean. Älä epäröi ja tee nämä valkoiset lenkkarit leopardi -lisävarusteella tulee osa vaatekaappiasi - lisää vähän rohkea tyyli urheilukarismaan!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: PC2817 Valkoinen
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Malli: PC2817
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: Kesä
  • Ulompi materiaali: synteettinen
  • Korkeus: matala

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|