Inna marka Valkoiset lenkkarit, joissa on siniset lisäosat laiturilla valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä uudet valkoiset lenkkarit, joissa on siniset insertit laiturilla, jotka yhdistävät muodikkaan ulkonäön täydellisesti mukavuuteen! Nämä toisen tuotemerkin klassiset urheilukengät ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa erottua tyylillä.

3,5 cm: n korkean alustan suunnittelun ansiosta nämä lenkkarit eivät vain lisää kasvua, vaan tarjoavat myös optimaalisen mukavuuden päivittäisen toiminnan aikana. Pyöreä varpa ja nauhoitettu lukko takaavat täydellisen istuvuuden jalkaan.

Korkealaatuisesta orgaanisesta nahasta valmistettu nämä kengät yhdistävät tyylikkyyden käytännöllisyyteen. Valkoinen yläosa sinisillä aksentteilla tekee näistä lenkkarista erittäin tyylikkäät ja helppo yhdistää erilaisiin asuihin. Valkoisten muovisten pohjojen ansiosta ne ovat myös kevyitä ja kestäviä.

Sneakerit toimitetaan valmistajan alkuperäisessä laatikossa, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Älä odota-näitä muodikkaita, matalat urheilukengät ovat välttämättömiä jokaisessa naisvaatekaapissa! Mene heihin tänään ja nauti heidän tarjoamastaan ​​tyylistä ja mukavuudesta.

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: 700-21 sininen
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Malli: 700-21
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Korkeus: matala

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|