Inna marka Valkoiset lenkkarit koristeltu laastari ja kirjoitukset alustassa valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu tyylin ja mukavuuden muotikombinaatioon valkoisten lenkkarien ansiosta laastarilla ja upeilla kirjoituksilla laiturilla. Nämä toisen tuotemerkin naisten urheilukengät ovat loistava valinta jokaiselle muotin rakastajalle, joka haluaa erottua joukosta.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettu ne eivät vain tarjoa esteettistä ulkonäköä, vaan myös mukavuutta pukeutuessaan. Tavallisen numerointin ansiosta ne mukautuvat täydellisesti jalkaan, ja pyöreä nenä antaa heille modernin hahmon. Valkoisella taustalla olevat mustat kirjoitukset houkuttelevat silmiä, antaen lenkkarille ainutlaatuisen tyylin, joka toimii sekä joka päivä että vähemmän muodollisten kokousten aikana.

Näissä matalissa urheilukengissä on 4,5 cm korkeat pohjat, mikä varmistaa riittävän tyynyn ja tuen kävelyn aikana. Kangasta valmistettu insertti takaa käytön nautinnon koko päivän ajan, ja nauhoitettu lukko mahdollistaa yksittäisen istuvuuden jalkaan.

Valkoiset lenkkarit ovat ehdottoman välttämätöntä jokaisessa naisten vaatekaapissa, jotka voidaan yhdistää sekä farkuihin että ilmaviin mekkoihin. Valmistajan alkuperäinen laatikko tekee näistä kengistä myös ihanteellisen lahjaidean. Älä odota, tee itsestäsi hieman ylellisyyttä ja mukavuutta K1735 -mallin kanssa valkoisena!

  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: BM214658
  • Väri: Valkoinen
  • Pisteväri: musta
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Malli: K1735
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: Tekstitykset
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|