Inna marka

Valkoiset lenkkarit Maasje-kuutiozirkonialla valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Valkoiset lenkkarit, joissa on Maasjen strassit, ovat ehdoton must-have tällä kaudella! Niiden muodikas materiaalista valmistettu sukkatyyli tarjoaa paitsi erinomaisen mukavuuden myös täydellisen istuvuuden, mikä tekee niistä loistavan valinnan jokapäiväiseen käyttöön. Universaalin valkoisen värin ansiosta nämä urheilujalkineet on helppo yhdistää erilaisiin tyyleihin - rento lookista tyylikkäämpiin yhdistelmiin.

Sisustus zirkoneilla antaa niille ainutlaatuisen kiillon ja tekee niistä erottuvan muista malleista. Kannattaa muistaa, että koot ovat pieniä, joten suosittelemme valitsemaan yhtä kokoa suuremmat lenkkarit maksimaalisen mukavuuden saavuttamiseksi.

Valkoiset Maasje-lenkkarit ovat myös erinomaista työstöä - kumipohja takaa kestävyyden ja kangaspohjallinen sopivan käyttömukavuuden. Pyöreä kärki ja matala korkeus (9,5 cm) tekevät näistä kengistä täydelliset sekä arkeen että hieman muodollisempiin tilanteisiin.

Koot 36 - 41 saatavilla olevat Maasje-lenkkarit ovat tarjous kaikille naisille, jotka arvostavat muodikas ulkonäkö yhdistettynä mukavuuteen. Nämä ainutlaatuiset kengät on säilytetty alkuperäisessä valmistajan laatikossa, ja niistä tulee varmasti suosikki jokaisessa vaatekaappissa. Älä odota, täydennä mallistoasi Maasjen valkoisilla strassilla koristeltuilla tennareilla ja nauti ainutlaatuisesta tyylistä joka päivä!

  • Lisäominaisuudet: strassit
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: valkoinen
  • Pohjan väri: valkoinen
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: kangas
  • Nosek: pyöristää
  • Korkeus: matala
  • Koron/tason korkeus: 3
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Malli: Valkoiset lenkkarit strassilla TF2117
  • Lämpeneminen: EI
  • Lihavuus: G
  • Lukko: muu , lipsahdus

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|