Inna marka

Valkoiset lenkkarit silmiinpistävällä Asmait-koristeella valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä valkoiset Asmait -lenkkarit, jotka yhdistävät mukavuuden ja muodikkaan suunnittelun! Nämä upeat kengät on koristeltu kielellä zirkonilla, mikä antaa heille ainutlaatuisen kiilton ja omaperäisyyden. Pitsi -kiinnittimellä voit säätää ne helposti jalkaan, ja pyöreä nenä tarjoaa mukavuutta koko päivän.

5 cm: n ja matalan kengän käytännöllisen kantapään korkeuden ansiosta nämä lenkkarit ovat täydellisiä jokapäiväisiin tyylityksiin, paitsi kävelylle, myös kokousten aikana ystävien kanssa. Korkealaatuisista ekologisista nahka- ja kumipohjista valmistettuja, ne eivät ole vain mukavia, vaan myös kestäviä.

Valitsemalla valkoiset Asmait -lenkkarit saat luottamusta ja tyyliä ja säästät myös käyttämättä omaisuutta. Tämä on ehdoton välttämätöntä jokaisessa naisten vaatekaapissa, täydellinen keväällä ja kesällä. Lisäksi tyylikäs pakkaus tekee niistä loistavan lahjaidean.

Älä odota - esittele nämä vaatekaappisi muotiaksentit, jotka korostavat henkilökohtaista tyyliäsi!

  • Lisäominaisuudet: strassit
  • Valmistajan koodi: BM198583
  • Väri: valkoinen
  • Pohjan väri: valkoinen
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: EI
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: nauhoitettu
  • Malli: 8131 Valkoiset lenkkarit
  • Kokoelma: Kevät/kesä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|