Inna marka Valkoiset naisten tennarit, joissa paksu pohja valkoinen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Valkoiset naisten tennarit, joissa paksu pohja valkoinen
Valkoisten naisten lenkkarit paksulla pohjalla ovat täydellinen valinta muodikkaille naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja tyyliä. Korkealaatuisesta orgaanisesta nahasta valmistettu nämä kengät yhdistävät tyylikkyyden käytännöllisyyteen. Pyöreä nenä ja alusta, jonka korkeus on 5,5 cm, lisää keveyttä jokaiseen vaiheeseen, ja nauhoitettu lukko tarjoaa täydellisen istuvuuden jalkaan.
Nämä lenkkarit erottuvat klassisesta valkoisesta väristä, joka sopii täydellisesti erilaisilla tyylillä, ja kultaiset aksentit antavat heille ainutlaatuisen hahmon. Insertin ja yläosan materiaalit ovat kangas ja ekologinen nahka, mikä tekee kengistä kevyitä ja miellyttäviä käyttää.
Täydellinen päivittäisiin asuihin - sekä farkut että mekkoihin - valkoiset lenkkarit paksulla pohjalla on avaintekijä jokaisessa modernissa vaatekaapissa. Lisäksi tuote toimitetaan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tarkoittaa, että se voi olla hieno lahjaidea.
Sijoita näihin muoti -lenkkariin ja nauti mukavuudesta ja epätavallisesta tyylistä joka päivä!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Kantapään tyyppi: alustalle
- Tuottajakoodi: TL251-9W
- Väri: Valkoinen
- Pisteväri: kultainen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Lukko: nauhoitettu
- Pohjan väri: Valkoinen
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Valkoiset naisten tennarit, joissa paksu pohja
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
Kiitos kommentin lisäämisestä.