Inna marka Valkoiset sandaalit Rabina eko-nahasta valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Valkoiset sandaalit, joissa on ekologisen rabbi -nahkaa, ovat loistava valinta jokaiselle naiselle, joka etsii tyylikkäitä ja mukavia jalkineita kesäpäiville. Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettuna sandaalit yhdistävät klassisen suunnittelun moderneihin aksentteihin. Heidän minimalistinen flip -flop -leikkaus tekee niistä täydellisesti vastaamaan erilaisia ​​kesätyyliä - sekä rento että tyylikäs.

Asuntokannan ansiosta nämä sandaalit eivät ole vain muodikkaita, vaan ennen kaikkea mukavia, mikä tekee niistä täydellisen valinnan pitkille kävelyille tai tapaamisille ystävien kanssa. Säädettävän soljen avulla voit sopia mihin tahansa jalkaan, mikä lisää kulumisen mukavuutta.

Rabbin valkoiset sandaalit ovat myös esimerkki yksityiskohtien hoidosta - vankka ompelu ja kumipohja varmistavat luottamuksen ja vakauden kävellessä. Niiden yleinen, valkoinen väri saa ne vastaamaan monia kesätyyliä, ja ruskea pohja antaa heille luonteen.

Annetaan näistä tyylikkäistä ja toiminnallisista sandaaleista tulla suosikkiosasi kesäkaapista, joka ei vain korosta tyyliäsi, vaan myös mukavuutta koko päivän. Valitse mukavuus ja muodikas ilme rabbivalkoisilla sandaaleilla!

  • Tuottajakoodi: BM200141
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: AF-251
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Lukko: solki
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Kesä
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Nenä: ei nenäkappaletta

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|