Lemax Lemax Valkoiset tossut, joissa on kuutiometriä valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

**Lemax valkoiset varvastossut kuutiozirkonialla – tyylikäs ehdotus kevääseen ja kesään**

Rikastuta kesävaatekaappiasi varvastossuilla, joissa yhdistyvät tyyli ja mukavuus. Valkoiset Lemax-varvastossut strassit ovat ihanteellinen vaihtoehto naisille, jotka etsivät muodikkaita ja mukavia arkijalkineita. Niiden ainutlaatuisen luonteen antavat huolella sijoitetut zirkonit, jotka korostavat hienovaraisesti tämän mallin eleganssia.

Nämä varvastossut on suunniteltu maksimaaliseen mukavuuteen - niissä on litteä pohja, joka on vain 2,5 cm korkea. Tämän ansiosta edes pitkät kävelyt eivät väsytä ja tunnet olosi kevyemmäksi kuin koskaan ennen. Avoin kantapää ja slip-on-muotoilu tekevät varvastossojen pukemisesta ja riisumisesta erittäin helppoa ja nopeaa.

Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetuille valkoisille Lemax-varvastossuille on ominaista paitsi esteettinen ulkonäkö, myös korkea kestävyys. Sisäpuolen kumimateriaali takaa maksimaalisen käyttömukavuuden, mikä tekee niistä täydelliset lämpimiin kesäpäiviin. Kannattaa myös kiinnittää huomiota päällystettyyn pohjaan, joka takaa vakauden eri pinnoilla.

Nämä varvastossut sopivat täydellisesti rentoon tyyliin, täydelliset tapaamisiin ystävien kanssa, kävelyyn rannalla tai muuhun arkeen. Yhdessä kesämekon tai housujen kanssa ne ovat täydellinen lisä kaikkiin kesätyyliin.

Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa saatavilla olevat Lemax-varvastossut ovat loistava valinta tulevalle kevät/kesäkaudelle. Älä odota, valitse mukavuus ja tyyli valkoisilla zirkoneilla varustetuilla Lemax-varvastossuilla!

  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: purukumi
  • Pohjallinen materiaali: purukumi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Lisäominaisuuksia: strassit , suihkukoneita
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|