Inna marka Vashtis Camelin mokkanahkaiset nilkkurit ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu tyylikkyyteen ja mukavuuteen jalkineissa mokkanahkaisten Vashtis -tuotteiden ruskeiden litteiden saappaiden ansiosta. Nämä tyylikkäät naiskengät erottuvat klassisesta leikkauksesta, jossa on muodikkaasti rypistynyt yläosa ja erittäin tehokas pohja, joka korostaa strassit lisäämällä erityisen hehkua. Ekologisesta mokkanahasta valmistettu ne tarjoavat paitsi houkuttelevan ulkonäön, myös ympäristön huolta.

Käytännöllinen postinumero tekee kengien asettamisesta ja poistamisesta helppoa ja helppoa. Niiden sisustus, joka on vuorattu herkällä turkisilla, tarjoaa miellyttävän lämmön ja poikkeuksellisen mukavuuden, täydellisen viileämpiin päivinä. Pyöreä nenä ja tasainen kantapää, jonka korkeus on 3,5 cm, edistävät mukavaa liikettä, ja lisäeristys saa saappaat toimimaan hyvin talvi -aurassa.

Vashtis Camel on ehdotus, jossa yhdistyvät muodikas muotoilu käytännöllisyyteen, jonka ansiosta ne ovat loistava valinta jokapäiväisiin tyylit ja erityistilaisuuksiin. Hanki vähän ylellisyyttä ja tyylikkyyttä - valitse Suede Vashtis -saappaat ja tunne erityistä! Tilaa nyt valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa ja nauti uuden, tyylikkään aksentin vaatekaapista.

  • Lisäominaisuuksia: strassit , turkis
  • Tuottajakoodi: BM204626
  • Väri: Ruskea
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Lukko: lukon päällä
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Mokkasaappaat
  • Lämmittävä: Joo
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|