Vices Vices 7883-90-violetti

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Purppuranväriset Vices 7883-90 -lenkkarit ovat ihanteellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä mukavuutta että muodikasta ulkonäköä. Niille on ominaista nilkan paljastava päällinen, mikä saa ne täydellisesti korostamaan jalkoja ja samalla takaamaan liikkumisvapauden. Yhteensopivan väriset lisäosat antavat kengille tehokkaan ja yhtenäisen ilmeen.

Tässä mallissa on nauhakiinnitys edessä, mikä mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Tennarit on asetettu paksulle pohjalle, jossa on uria, mikä paitsi lisää tyyliä, myös varmistaa hyvän pidon ja vakauden kävellessä. Kengän sisäpuolella on iskuja vaimentava kangaspohjallinen, joka lisää käyttömukavuutta myös pitkiä aikoja käytettäessä.

Ruuvit 7883-90 on valmistettu tekstiilimateriaalin ja eko-nahan yhdistelmästä, mikä takaa kestävyyden ja helpon hoidon. Lisäksi niiden pyöreä kärki ja matala alustakorkeus (3 cm) tekevät kengistä sekä tyylikkäitä että käytännöllisiä. Nämä lenkkarit eivät ole eristettyjä, joten ne sopivat kevääseen ja kesään.

Muodikkaat naiset mielessä, KeeShoes-malliston Vices-lenkkarit ovat loistava valinta ihmisille, jotka haluavat yhdistää urheilullisen tyylin arjen, rentoihin asuihin. Mukavat ja tyylikkäät, nämä violetit lenkkarit erottuvat varmasti kaikissa asuissa.

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: muut
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Violetti
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|