Vices Vices 8498-68-kameli ruskea
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 10 - 13 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Vices 8498-68-kameli ruskea
Löydä ainutlaatuinen tyyli ja mukavuus Vices 8498-68-camel cowboy -saappaat ruskeassa sävyssä. Näissä tyylikkäissä 7 cm:n korkokengissä yhdistyvät klassinen muotoilu ja modernit materiaalit. Valmistettu korkealaatuisesta ekonahasta, ne näyttävät tyylikkäiltä terävän kärjen ja ainutlaatuisen krokotiilin ihoa jäljittelevän kohokuvioinnin ansiosta.
Vices cowboy -saappaat ovat slip-on, mikä tekee niistä nopean ja kätevän pukea ja riisua. Kevyesti eristetyt ne sopivat täydellisesti viileämpiin syyspäiviin tarjoten lämpöä ja mukavuutta. Lohkon muodossa olevan vakaan kantapään ansiosta nämä kengät eivät vain näytä vaikuttavilta, vaan myös takaavat vakauden ja mukavuuden käytettäessä.
Vices 8498-68-camel sopii täydellisesti moderneille naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkonäköä ja toimivuutta. Riippumatta siitä, käytätkö niitä farkkujen tai lentävän mekon kanssa, ne lisäävät ulkoasuisi ainutlaatuisen luonteen.
Älä missaa tilaisuutta lisätä vaatekaappiisi uusi ulottuvuus näillä alkuperäisillä cowboy-saappailla. Tuote on pakattu esteettiseen laatikkoon, joten se on täydellinen lahjaksi. Valitse Vices - yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta yhdessä!
- Tuottaja: Vices
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Vices
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Väri: Ruskea
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 7
- Lukko: toinen , liukastua
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pohjallinen materiaali: muut
- Nenä: spitz
- Korkeus: nilkan puolesta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.