Vices

Vices 8503-68-kameli ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

Etsitkö täydellisiä saappaita, jotka lisäävät tyyliisi luonnetta? Vices 8503-68-kameli cowboysaappaat ruskeat ovat hitti! Nämä tyylikkäät kengät on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkasta, mikä takaa muodikkaan ulkonäön, mutta myös käyttömukavuuden.

Tälle mallille on tunnusomaista terävä kärki ja slip-on lukko, mikä helpottaa pukemista ja riisumista. Lisäksi koristeellinen nauha strassikivillä antaa heille ainutlaatuisen tyylin, joka on täydellinen alkuperäisten aksenttien ystäville. Cowboy-saappaat ovat hieman eristettyjä, mikä tekee niistä täydelliset kevät- ja syyspäiviin.

Koron korkeus 6 cm ja pylvään muotoinen kantapää takaavat käyttömukavuuden ja vakauden. Jalan neutraali leveys tekee niistä sopivia useimmille naisille. Synteettinen pohja varmistaa joustavuuden ja kestävyyden, ja pohjallisen materiaali on jaloille miellyttävää tekstiilimateriaalia.

Cowboy-saappaat on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Hallitseva kuvio on sileä, minimalistinen muotoilu, joka sopii helposti moneen tyyliin. Nauti muodista ja mukavuudesta Vices 8503-68-camelilla ja lisää ulkoasuasi ainutlaatuinen tyyli!

  • Lisäominaisuudet: strassit
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pohjallinen materiaali: muu
  • Nosek: spits
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Koron/tason korkeus: 6
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: muu , lipsahdus
  • Väri: ruskea
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron tyyppi: lähettää

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|