Vices Vices CM55-74-449-samppanja kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Vices CM55-74-449 sandaalit samppanjan sävyssä ovat ainutlaatuinen malli, joka kiinnittää varmasti jokaisen eleganssia ja mukavuutta arvostavan naisen huomion. Ne on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja niissä yhdistyy tyylikäs ilme ja käytännölliset ratkaisut. Niiden metallisen kullanvärinen väri tekee niistä täydelliset sekä kesäjuhliin että arkipäiviin.

Tälle mallille on ominaista klassinen leikkaus 8,5 cm korkealla kiilalla, joka lisää paitsi muutaman senttimetrin, myös vakautta kävellessä. Solkikiinnityksen avulla voit helposti säätää sandaalit jalkasi mukaan, mikä varmistaa käyttömukavuuden koko päivän. Synteettisestä materiaalista valmistettu pohja takaa kestävyyden ja lujuuden, ja varpaan puute lisää keveyttä.

Vices CM55-74-449 sandaalit ovat erinomainen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää muodikkaan muotoilun toiminnallisuuteen. Tuote lähetetään valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee siitä myös loistavan lahjaidean. Lisää tämä ainutlaatuinen malli kesävaatekaappiisi ja nauti mukavuudesta ja tyylistä jokaisessa vaiheessa!

  • Lisäominaisuuksia: metallinen
  • Väri: kultainen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: ei nenäkappaletta

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|