Inna marka Wasiman mustat kiiltonahkasandaalit

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tässä Wasimin tyylikkäät mustat kiiltokorkoiset muulit, jotka sopivat täydellisesti kesätrendeihin. Nämä varvastossut on valmistettu korkealaatuisesta eko-nahasta, ja niissä yhdistyvät tyyli ja mukavuus, joten ne ovat loistava valinta moniin tilaisuuksiin.

Niiden minimalistinen muotoilu ilman kärkeä ja lakattu viimeistely tekevät niistä tyylikkäitä, ja korkea 11 cm stiletto pidentää optisesti jalkoja ja korostaa naisellista siluettia. Muovista valmistettu beige pohja erottuu täydellisesti mustan maalin kanssa ja luo elegantin kokonaisuuden.

Läpät ovat liukuvia, mikä takaa mukavuuden ostettaessa ja käytettäessä. Valmistajan alkuperäisen pakkauksen ansiosta ne sopivat täydellisesti lahjaksi jokaiselle muodikkaalle naiselle. Niistä tulee varmasti suosikkielementtisi kesävaatekaappiisi niin jokapäiväiseen käyttöön kuin muodollisempiin tilaisuuksiin. Valitse mustat patentoidut Wasim-korkokengät ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi!

  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: S1677
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 11
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Tuottajakoodi: BM171448
  • Lukko: ['liukua päälle]]

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|