Inna marka Ylipolven saappaat paksulla mustalla pohjalla
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1 - 4 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Ylipolven saappaat paksulla mustalla pohjalla
**Mustat paksupohjaiset reisisaappaat**
Löydä eleganssi ja mukavuus yhdessä! Naisten muskettisoturit vakaalla, leveällä 10 cm kantapäällä ovat täydellinen valinta siirtymäkausiin. Nämä pehmeästä ekologisesta mokkanahkasta valmistetut mustat saappaat mukautuvat täydellisesti jalan muotoon, mikä takaa paitsi tyylikkään ulkonäön myös mukavuuden jokaisessa vaiheessa.
Paksu pohja 2 cm korkealla suojalla takaa erinomaisen pidon, mikä tekee niistä loistavan valinnan myös liukkailla pinnoilla. Muskettisotureilla on sisäpuolella käytännöllinen vetoketju, joka helpottaa kenkien pukemista ja riisumista, mitä jokainen kiireinen nainen varmasti arvostaa.
Niiden klassinen muotoilu ilman kuviointia ja ajaton musta väri tekevät näistä saappaista helposti sopivan monenlaisiin tyyleihin - arkisesta tyylikkäämpään. Päällisen korkeus polven yläpuolella ei vain lisää eleganssia, vaan myös korostaa jalkojen hoikkautta.
Valitse ylipolven saappaat paksulla pohjalla, joissa yhdistyvät muodikas muotoilu, mukavuus ja toimivuus. Nämä saappaat sopivat täydellisesti hameisiin, mekoihin tai farkkuihin, ja ne saavat sinut tuntemaan olosi itsevarmaksi ja tyylikkääksi kaikissa tilanteissa!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Kantapään tyyppi: Lähettää
- Väri: musta
- Varren korkeus: Polven yläpuolella
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kantapään / alustan korkeus: 10.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.