Inna marka

Yoko karamellileipää monivärinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme Yoko-karamellimokasiineja, jotka ilahduttavat yksinkertaisuudellaan ja eleganssillaan. Nämä ekologisesta mokkanahkasta valmistetut vapaa-ajan kengät sopivat täydellisesti tyylikkäiden housujen ja monien arjen tyylien kanssa. Universaalin, sileän muotoilunsa ansiosta Yoko-loaferit ovat välttämätön kevät-kesävaatekaappisi.

Yoko mokasiineissa on litteä 2 cm korkea kantapää, joka takaa mukavuuden jokapäiväisessä toiminnassa. Niiden pyöreä kärki korostaa kenkien hienovaraista luonnetta, ja materiaalien korkea laatu, kuten ekologinen nahka ja mokkamainen materiaali takaavat kestävyyden ja käyttömukavuuden. Lisäksi synteettinen pohja tarjoaa riittävän pidon, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan erilaisiin tilaisuuksiin.

Riippumatta siitä, oletko menossa kokoukseen tai kävelylle ympäri kaupunkia, Yokon karamellipahvit ovat täydellinen lisä mihin tahansa asuun. Kätevä slip-on suljin tekee kenkien pukemisesta ja riisumisesta erittäin helppoa. Valmistajan alkuperäinen pakkaus laatikon muodossa tekee tuotteesta täydellisen lahjaksi.

Sijoita muotiin ja mukavuuteen Yoko mokasiinien avulla - täydellinen kumppani kevääseen ja kesään!

  • Nosek: pyöristää
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: eri väriä
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
  • Koron/tason korkeus: 2.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: muu , lipsahdus

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|