Adidas Adidas Predator 18.2 Fg M DB1999 jalkapallokengät monivärinen musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Adidas Predator 18.2 FG M DB1999 jalkapallokengät ovat täydellinen valinta jokaiselle jalkapallon harrastajalle, joka arvostaa sekä mukavuutta että korkeaa työn laatua. Nämä moniväriset mustat tulpat erottuvat modernista muotoilustaan, jossa hallitseva väri on tyylikäs musta, joka on murrettu valkoisilla aksenteilla, mikä antaa niille urheilullisen luonteen.

Nämä synteettisestä ulkomateriaalista valmistetut kengät tarjoavat erinomaisen kestävyyden ja Primeknit-teknologian ansiosta ne istuvat täydellisesti jalkaan ja tarjoavat sille maksimaalisen liikkumisvapauden. Kengän sisäosaa on rikastettu kankaalla, mikä lisää pelin mukavuutta entisestään.

DB1999 malli on suunniteltu ammattilaisille ja amatööreille, ja käytetyt muovinastat takaavat erinomaisen pidon kentällä. Pitsikiinnitys mahdollistaa tarkan säätämisen jalkaan, ja ylimääräinen sukkaelementti tukee nilkan vakautta, mikä tarkoittaa parempaa hallintaa pelin aikana.

Adidas Predator 18.2 FG M -jalkapallokengät ovat osa Team Mode Pack -mallistoa, joka on luotu joukkuetta ajatellen, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan pelaajille, jotka keskittyvät joukkuepeliin ja yhdessä menestymiseen. Edistymistasostasi riippumatta nämä matalat kiinnikkeet tarjoavat erinomaisen tuen kaikissa olosuhteissa kentällä. Valitse Adidas Predator ja tunne hallinnan voima jokaisessa liikkeessä!

  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: synteettinen
  • Lukko: nauhoitettu
  • Malli: DB1999
  • Väri: valkoinen musta
  • Kokoelma: Q1 2018

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|