Inna marka Albertine mustat kiiltonahkakengät

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat patentoidut Albertine litteät nilkkurit ovat tämän kauden todellinen hitti, jotka sopivat täydellisesti viimeisimpiin muotitrendeihin. Laadukkaasta ekologisesta kiiltävästä nahasta valmistetut tyylikkäät kengät herättävät huomion krokotiilimaisten lisäosien ansiosta, jotka lisäävät ainutlaatuista luonnetta.

Saappaiden päällinen on muodikkaasti koristeltu nastoitettuilla olkaimilla, minkä ansiosta ne sopivat täydellisesti urbaaniseen rock-tunnelmaan. Sinun ei tarvitse huolehtia mukavuudesta - saappaat on eristetty pehmeällä turkiksella, joka pitää sinut lämpimänä jopa kylmimpinä päivinä.

Albertine-saappaat on saatavana vakionumeroina, koot 36-41, mikä helpottaa täydellisen mallin valintaa kaikille. Pyöreän kärjen ja 4 cm:n tasaisen kantapään ansiosta nämä kengät eivät vain näytä upeilta, vaan tarjoavat myös jokapäiväistä mukavuutta. Lisäksi niiden universaali musta väri tekee niistä sopivan moniin tyyleihin, sekä arkimuotoisiin että elegantimpiin.

Muodikkaan muotoilun lisäksi saappaat on varustettu käytännöllisillä kiinnikkeillä: vetoketjulla, soljella ja nauhalla, mikä mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Käytettyjen materiaalien, kuten pohjallisen muovin ja pohjallisen kankaan, ansiosta sinulle on taattu kestävyys ja mukavuus.

Albertine-nilkkurit ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat erottua joukosta ja samalla nauttia käyttömukavuudesta. Tilaa omasi jo tänään ja pysy ajan tasalla muodista!

  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita , lakattu , nastat
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: CLS-157
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 4
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , solki , nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|