Vices New Collection Vices New Collection Beige Trappers Vices

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä tyylin uudet kasvot beigeillä Vices New Collection -lenkkarilla! Näissä eleganteissa erityisesti naisille suunnitelluissa saappaissa yhdistyvät muodikas muotoilu ja mukavuus, jota etsit joka päivä. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne takaavat kestävyyden ja helpon hoidon.

Vices-lenkkareille on ominaista litteä 3 cm korkea kantapää, mikä tekee niistä ihanteellisia sekä arki- että eleganttimalleihin. Niiden minimalistinen, kuvioton ulkonäkö mahdollistaa niiden yhdistämisen helposti erilaisiin asuihin farkuista mekkoihin.

Beige väri lisää keveyttä ja raikkautta ja on samalla niin universaali, että siitä tulee varmasti vaatekaappisi suosikkielementti. Jos etsit kenkiä, joissa mukavuus yhdistyy moderniin tyyliin, Vices New Collection -lenkkarit ovat erinomainen valinta. Älä odota, vaan luo ainutlaatuiset tyylisi näillä erikoisilla saappailla!

  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: beige
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|