D/CEO D/CEO Beiget tennarit glitterillä Clorinda-sisäkkeillä

Tuote ei ole saatavilla ;(

D/toimitusjohtaja Beige-lenkkarit kangaslaitteilla Clorinda on välttämätöntä tänä keväänä! Nämä ainutlaatuiset kengät yhdistävät mukavuuden ja muodikkaan suunnittelun, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan sekä päivittäin että tyylikkäimpiä tuotoksia.

Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta, ne tarttuvat täydellisesti jalkaan, mikä varmistaa mukavuuden käyttää koko päivän. Lenkkarien beige -väri tarkoittaa, että ne vastaavat monia tyylejä - sekä farkkuja että ilmavia mekkoja.

Matalan ylä- ja pyöreän varpaiden ansiosta Clorinda tarjoaa tyylikkään ilmeen, kun taas paksu koristeketju sivulla antaa heille modernin hahmon. Lenkkarit on varustettu vakiona nauhoitulla lukolla, jonka avulla voit sopia täydellisesti jalkaan.

Kumitakautumisesta valmistettu ainoa kestävyyden lisäksi myös erinomainen tarttuvuus, mikä tekee niistä ihanteellisia erilaisille pinnoille. 5 cm: n alustan korkeuden ansiosta saat haarassa lisämukavuutta ja keveyttä.

Beige -lenkkarit D/Clorindan toimitusjohtaja on pakattu alkuperäiseen valmistajan laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Älä odota, lisää hieman hehku vaatekaappiin näillä erittäin tyylikkäillä kengillä!

  • Tuottajakoodi: WX-150 beige
  • Väri: beige
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|