D/GMR D/GMR Boutot-soljella kiinnitetyt viininpunaiset ballerinat punainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme Burgundy -balleriinit, jotka on kiinnitetty valmistajan D/GMR: n bouto -solki - täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden ainutlaatuiseen tyyliin. Nämä tyylikkäät litteät balleriinit ilahduttavat klassisella, pyöreällä nenällä ja huolellisesti hienostuneilla yksityiskohdilla.

Yläosan ympärillä on hienovarainen verhoilu varjossa vastaavissa kengissä, mikä antaa heille johdonmukaisen ja esteettisen ulkonäön. Nenän asettama viehättävä jousi, joka on asettanut yhden askeleen kohti muoti hulluutta, lisää myös viehätysvoimaa. Lisäksi kaksi leveää raidaa asspissa, joka on kiinnitetty neliömäillä ja koristeltu tasaisilla, pyöreillä niitteillä, tuovat saalistavan aksentin, joka erottaa sinut väkijoukosta.

Balleriinien sarjassa löydät myös kahden tyyppisiä nauhoja, jotka voit sitoa nilkan ympärillä, jolloin voit luoda ainutlaatuisen, kallion ulkoasun. On muistettava, että numerointi on alhainen, joten suosittelemme suuremman koon valitsemista.

Eco -Länkaisesta valmistettu nämä balleriinit eivät ole vain tyylikkäitä, vaan myös ympäristöystävällisiä. Mallin korkeus on 7 cm, ja muovista valmistettu pohja varmistaa mukavuuden koko päivän. Saat ne valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean.

Valitse bouto -balleriinit ja korosta ainutlaatuisuuttasi ja muotityyliäsi!

  • Lämmittävä: Ei
  • Korkeus: 7
  • Tuottajakoodi: LT33 -viini
  • Väri: Punainen
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Nenä: pyöristää

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|