SHELOVET SHELOVET Espadrillit lavalla musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: SHELOVET Espadrillit lavalla musta
SHELOVET-valmistajan alustaespadrillit ovat erinomainen valinta mukavuutta ja modernia tyyliä arvostaville naisille. Nämä mustat espadrillit erottuvat tyylikkäästä harjakattoisesta kuviosta, joka antaa niille keveyttä ja ainutlaatuista luonnetta. Slip-on-kiinnityksen ansiosta niiden pukeminen on erittäin helppoa ja nopeaa, mikä tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen käyttöön.
Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistetut espadrillit tarjoavat paitsi muodikkaan ulkonäön myös käyttömukavuuden. Pehmeä, sisäänrakennettu kantapää on lisäetu, joka varmistaa jalan vakauden. Kulutuspinnalla varustettu muovipohja tarjoaa riittävän pidon, ja 4 cm korkea alusta lisää hienovaraista lisäystä, mikä on loistava ratkaisu ihmisille, jotka etsivät yhdistelmää eleganssia ja arjen mukavuutta.
Nämä espadrillit sopivat täydellisesti kevääseen ja kesään, ja ne sopivat täydellisesti rentoihin tyyleihin sekä housujen että mekkojen kanssa. Kangaspohjallinen takaa mukavuuden koko päivän ajan, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan pitkille kävelyretkille tai viikonloppureissuille.
SHELOVET Olewkin avulla jokainen nainen voi tuntea itsensä muodikkaaksi ja naiselliseksi, ja musta väri tekee niistä universaaleja ja helppoja yhdistää. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa nämä espadrillit ovat loistava lahja jokaiselle fashionistalle. Katso itse, kuinka paljon tyyliä ja mukavuutta ne voivat lisätä vaatekaappiisi!
- Tuottaja: SHELOVET
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Espadrillit > Kengät SHELOVET
- Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 4.0
- Lukko: liukastua
- Lisäominaisuuksia: openwork
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.