Filippo Filippo DP031/25 nahkainen leipä valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 10 - 13 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Filippo DP031/25 nahkainen leipä valkoinen
Filippo DP031/25 Nahkapää on loistava valinta naisille, jotka arvostavat tyylikkyyttä yhdistettynä mukavuuteen ja toiminnallisuuteen. Näille liukastumiselle on ominaista minimalistinen muotoilu, joka saa ne sekoittumaan hyvin erilaisilla tyylillä päivittäisistä farkuista ilmaviin mekkoihin.
Korkealaatuisesta luonnollisesta nahasta valmistettu leipä ei vain takaa kestävyyden, vaan myös oikean istuvuuden jalkaan, mikä tarkoittaa suurta mukavuutta. Joustava pohja, joka on valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, takaa mukavuuden pitkien kävelyretkien ja päivittäisen toiminnan aikana.
Ominaisuus, joka erottaa nämä leipät, on niiden käytännöllisyys - liukastumisen yläosa mahdollistaa helpon laittamisen ilman sitomista, mikä on erittäin kätevä jokapäiväisessä käytössä. Lisäksi hillitty muotoilu tekee tästä mallista monipuolisen ja sopii moniin tapauksiin.
Filippo -leipät ovat vuoden kierroksia, ja heidän matalan kantapään korkeus 3,5 cm lisää tyyliä luopumatta mukavuudesta. Ne mahtuvat mihin tahansa käsimatkatavaroihin, mikä tekee heistä ihanteellisia seuralaisia lomalle.
Oikean hoidon ansiosta vilja -nahka- ja minkin öljyrasvojen käyttäminen voi nauttia heidän kauneudestaan pitkään. Valitse Filippo DP031/25 nahkainen leipä ja osallistu päivittäisiin luokan haasteisiin!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Filippo
- Lihavuus: G.
- Lukko: Liukua päälle
- Tuottajakoodi: BM221424
- Väri: Valkoinen
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
Kiitos kommentin lisäämisestä.