Filippo Filippo Nahka -lenkkarit dp142/24 bk musta rei'itetty valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Filippo DP142/24 BK: n nahka -lenkkarit mustalla ovat loistava valinta naisille, jotka etsivät tyylikkäitä ja mukavia jalkineita. Luonnollisesta nahasta valmistettu nämä kengät yhdistävät kestävyyden moderniin tyyliin. Rei'itetty yläosa ei vain anna heille ainutlaatuista luonnetta, vaan tarjoaa myös riittävän jalan ilmanvaihdon, joka on erityisen arvokas lämpiminä päivinä.

Mallille on ominaista liukuva rakenne, jonka avulla voit helposti laittaa ja poistaa jalkineet sitoutumatta. Korkean laatuaineesta valmistettu joustava pohja takaa mukavuuden, ja heikentynyt muotoilu tarkoittaa, että nämä lenkkarit sulautuvat hyvin sekä jokapäiväiseen että muodollisempaan tyylitykseen. Ne vastaavat täydellisesti farkkuja ja kesää, ilmavia mekkoja.

Estetiikan lisäksi myös toiminnallisuus määrittää DP142/24 BK -mallin houkuttelevuuden. Tätä jalkineita voidaan käyttää ympäri vuoden ja sovittaa ne helposti erilaisiin tilanteisiin. Lisäksi sen huolto on yksinkertaista - käytä vain pastoja vilja -nahkaan ja rasvoihin huoltoon, kuten minkin öljy, jotta niiden tuoretta ulkonäköä voidaan pitää pidempään.

Filippo -lenkkarit eivät lisää 3,5 cm: n korkeutta, ja ne eivät vain lisää pientä kasvua, vaan myös varmistavat vakauden ja mukavuuden koko päivän. Tämän mallin taattu laatu ja huolellinen suorituskyky saavat sen palvelemaan monien vuodenaikojen ajan.

Valitse Filippo DP142/24 BK -nahkainen lenkkarit ja nauti tyylin, mukavuuden ja ajattoman tyylikkyyden yhdistelmästä jokaisessa tilanteessa!

  • Lukko: Liukua päälle
  • Tuottajakoodi: BM222723
  • Väri: Valkoinen
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|