SHELOVET Korkeat kumiset galoshes punainen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: SHELOVET Korkeat kumiset galoshes punainen
Löydä SHELOVET-brändin poikkeukselliset Tall Rubber Wellington -saappaat intensiivisessä punaisessa sävyssä! Nämä tyylikkäät Wellington-saappaat ovat täydellinen valinta kaikille naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkonäköä ja mukavuutta. Ne sopivat täydellisesti sateisiin päiviin ja arvaamattomiin sääolosuhteisiin, ja niissä yhdistyvät rento tyyli käytännöllisiin ratkaisuihin.
Valmistettu 100 % kumista, ne tarjoavat erinomaisen suojan kosteutta vastaan, ja niiden kiinteä kumipohja kulutuspinnalla takaa vakauden liukkailla pinnoilla. Litteän 2,5 cm korkean kantapään ja sisäänrakennetun, pehmeän kantapään ansiosta housut ovat erittäin mukavat, mikä mahdollistaa pitkän käytön. Niiden pyöreä nenä lisää eleganssia, ja koristeellinen solki erottuu muista malleista.
Polvikorkeat kalossit, joiden varren korkeus on 32 cm, tarjoavat erinomaisen suojan epäsuotuisia sääolosuhteita vastaan, ja niiden pukeminen ja riisuminen on helppoa. Tekstiilimateriaalilla viimeistelty sisustus ja kumikoostumus takaavat mukavuuden ja kestävyyden.
SHELOVET High Rubber Wellington Boots -saappaat ovat must-have syksyllä ja talvella, jotka sopivat täydellisesti eri tyyleihin, niin arkeen kuin tyylikkäämpiinkin. Anna jokaisen sadepisaran olla inspiraationa sinulle ainutlaatuisen ilmeen luomiseen! Sijoita mukavuuteen ja tyyliin näillä ainutlaatuisilla Wellingtonsilla jo tänään!
- Tuottaja: SHELOVET
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kumisaappaat > Kengät SHELOVET
- Kantapään tyyppi: tasainen
- Väri: Punainen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: purukumi
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Akselin leveys: 38
- Varren korkeus: 32
- Kantapään / alustan korkeus: 3
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: purukumi
- Korkeus: polveen
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.