Sergio Leone Sergio Leone Lakatut kengät ketjulla Beige Anne
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Leone Lakatut kengät ketjulla Beige Anne
Löydä eleganssia ja mukavuutta yhdessä valitsemalla beigenväriset patentoidut kengät Anne-ketjulla Sergio Leonelta. Nämä ainutlaatuiset kengät yhdistävät täydellisesti klassisen tyylin moderneihin aksentteihin ja luovat täydellisen lisäyksen mihin tahansa vaatekaappiin.
Laadukkaasta eko-nahasta valmistetut kengät erottuvat vyöstä, jossa on ominainen ketju, joka antaa niille ainutlaatuisen viehätyksen. Paksumpi pohja ja herkkä 4 cm korkea kantapää tekevät näistä kengistä kauniin ulkonäön lisäksi myös mukavuuden jokapäiväisessä käytössä.
Slip-on-kiinnityksen ansiosta niiden pukeminen on helppoa ja nopeaa, joten ne ovat ihanteellinen valinta kiireisille naisille. Beige väri ja mantelinen nenä lisäävät hienovaraisuutta, ja niiden minimalistinen muotoilu tekee niistä sopivia sekä arki- että elegantteihin tyyleihin.
Kenkien varren korkeus on 5,5 cm, mikä korostaa entisestään niiden klassista luonnetta. Valitse sopiva koko pöydästä nauttiaksesi täydellisestä istuvuudesta.
Älä missaa tilaisuutta lisätä kokoelmaasi nämä ainutlaatuiset kiiltonahkakengät Anne-ketjulla! Täydelliset kaikkiin tilaisuuksiin, niistä tulee varmasti suosikkielementtisi vaatekaappiisi.
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Sergio Leone
- Lämmittävä: Puute
- Kantapään tyyppi: Tasainen
- Varren korkeus: 5,5 cm
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Lakatut kengät ketjulla Anne
- Kantapään / alustan korkeus: 4
- Lukko: liukastua
- Lisäominaisuuksia: lakattu , ketju
- Nenä: manteli
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- kantapään korkeus (cm): 4
- Akselin korkeus (cm): 5,5 cm
Kiitos kommentin lisäämisestä.