Sergio Leone

Lakatut kengät Sergio Leone PB260 musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Mustat Sergio Leone PB260 -patenttikengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta. Nämä korkealaatuisesta kiiltonahasta valmistetut kengät vastaavat täydellisesti viimeisimpiä muotitrendejä ja tarjoavat kestävyyttä ja tyyliä samanaikaisesti.

Kengät on varustettu pehmeällä luonnonnahkapohjallisella, mikä tekee niistä mukavat käyttää koko päivän. Koristeltu kantapää ja herkkä rusetti päällä lisäävät kokonaisuuteen poikkeuksellista charmia. Kengissä on 3 cm:n tasainen kantapää, mikä tekee niistä täydellisen valinnan sekä jokapäiväiseen käyttöön että erikoistilaisuuksiin.

Lisäksi tälle mallille on ominaista klassinen, pyöreä kärki ja nauhakiinnitys, joka varmistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Yläkorkeus on 7 cm, mikä antaa kengille hienovaraista eleganssia. Suosittelemme noudattamaan kokotaulukkoa oikean numeron valinnassa, jotta voit nauttia täysin Sergio Leone -jalkineiden käyttömukavuudesta.

Sergio Leone PB260 kengät ovat täydellinen yhdistelmä muodikasta muotoilua, mukavuutta ja monipuolisuutta. Anna niistä tulla erottamaton osa vaatekaappiasi!

  • Lämpeneminen: Puute
  • Koron tyyppi: Tasainen
  • Yläkorkeus (cm): 7 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Koron/tason korkeus: 3
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuudet: lakattu
  • Nosek: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Yläkorkeus: 7 cm

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|