SHELOVET SHELOVET Lenkkarit Na Bielej Platforme Nice valkoinen keltainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

SHELOVET-lenkkarit kauniilla valkoisella alustalla – muodikas klassikkosi tuoreena versiona

Jokainen urbaanin tyylin rakastaja tietää, kuinka tärkeä osa jokapäiväistä vaatekaappia ovat mukavat ja tyylikkäät kengät. SHELOVET, täyttääkseen muodikkaiden ratkaisujen ystävien odotukset, esittelee Sneakers on the White Platform Nice -valkoisia ja keltaisia ​​värejä, jotka sopivat täydellisesti kevään ja syksyn säähän.

Nämä ilmiömäiset lenkkarit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, mikä todistaa SHELOVET-brändin huolenpidon sekä käyttäjiensä mukavuudesta että ympäristöstä. Lisäksi valkoinen ja keltainen värit antavat kengille virkistävän ja energisoivan luonteen, joka saastuttaa varmasti monet fashionistas positiivisella energialla.

Sisäpohjamateriaalina käytetty pehmeä kangas varmistaa, että jalat ovat mukavat koko päivän, myös intensiivisessä käytössä. Lisäksi 3,5 cm:n alustakorkeus mahdollistaa jalkojen optisen pidennyksen ja lisää kenkiin omaperäisyyttä säilyttäen samalla jalan luonnollisen asennon.

Erottuva pyöreä kärki on paluu urheilukenkien klassikoihin, ja synteettinen pohja varmistaa pidon ja kestävyyden. SHELOVET on valinnut nauhoituskiinnityksen, jonka ansiosta kengät sopivat täydellisesti jalan muotoon, kun taas sisäänrakennettu pehmeä kantataskuri takaa vakauden ja käyttömukavuuden.

SHELOVET-lenkkarit eivät ole vain mukavia, vaan myös monipuolisia. Niiden urheilullinen mutta muodikas tyyli mahdollistaa niiden yhdistämisen eri tyyleihin - rento farkuista viehättäviin mekoihin. Nämä ovat jalkineita, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön niin töissä, yliopistossa kuin viikonloppulenkillä.

Jokainen SHELOVET-kenkäpari toimitetaan valmistajan alkuperäisessä laatikossa, mikä tekee niistä ihanteellisen lahjaidean. Lisäksi eristyksen puute tekee niistä soveltuvia vaihteleviin sääolosuhteisiin, jotka ovat tyypillisiä kevät/kesä ja syys/talvi kaudelle.

Kun muotoilet SHELOVET-lenkkarit Bielej Platform Nicellä, et voi jättää huomiotta harjakattoisia tekstuuria, jotka lisäävät kenkiin hieman ainutlaatuisuutta ja keveyttä. Ulkomateriaali on 100 % keinonahkaa ja sisäpuoli 100 % tekstiilimateriaalia, mikä osoittaa huolellista työstöä ja huolenpitoa käyttömukavuudesta.

Jos etsit kenkiä, joissa muodikas muotoilu yhdistyy toiminnallisuuteen ja mukavuuteen, SHELOVET Sneakersy Na Bielej Platformie Nice on paras valinta. Laita ne päähän ja nauti jokaisesta askeleesta urbaanin tyylikkyyden rytmissä!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen , keltainen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|