McArthur McArthurin harmaat talvisaappaat

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tarjoamme sinulle tyylikkäät ja mukavat McArthurin talvisaappaat, malli Catch (malli 23-GR) muodikkaan harmaana. Nämä tyylikkäät jalkineet on suunniteltu huolellisesti naisille, jotka arvostavat mukavuuden ja houkuttelevan muotoilun yhdistelmää.

Saappaat on valmistettu korkealaatuisesta synteettisestä materiaalista ja niiden etu- ja takaosa on valmistettu luonnonnahasta, mikä varmistaa kestävyyden ja lujuuden. Ohuella fleecellä eristettyinä ne sopivat täydellisesti kylmiin päiviin tarjoten lämpöä ja mukavuutta joka askeleella.

Hämmästyttävä päällinen antaa niille ainutlaatuisen luonteen, ja korkea laatu takaa pitkän käytön. Lisäksi 1 cm korkea kantapää tekee niistä mukavia ja helppoja käyttää joka päivä.

Nämä nilkkurit ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa näyttää tyylikkäältä mukavuudesta tinkimättä. Älä missaa tätä ainutlaatuista tilaisuutta – sijoita talvikenkiisi jo tänään! Loistava hinta odottaa sinua!

  • Ulompi materiaali: muut
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: harmaa
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Täydellinen kauppa, pikatoimitus, tilasin eilen ja tänään minulla on kenkiä. Paljastus!!! Suosittelen sitä 1000% !!! Kiitos paljon ja terveisin !!!
|
Kauppa onnistui. Erittäin nopea toimitus. Minä suosittelen.