Olivier Olivier Miesten juhlakengät 108 mustat

87,59

Lukas Miesten juhlakengät 108 ovat tyylikkäitä mustia jalkineita, jotka sopivat täydellisesti juhlallisiin tilaisuuksiin. Valmistettu luonnollisesta nahasta, mikä takaa kestävän lähestymistavan muotiin. Nauhanauhakiinnityksen avulla voit säätää kengän yksilöllisiin tarpeisiisi. Sileä yläosa ja voimakkaasti pyöristetyt varpaat luovat klassisen ja tyylikkään ilmeen. Synteettisessä pohjassa on 2,5 cm litteä kantapää, joka antaa hieman korkeamman profiilin, mutta on silti mukava kävellä. Lisäksi herkkä kulutuspinta auttaa parantamaan pitoa.

Kengän sisäosa on viimeistelty luonnollisella nahalla, mikä tarjoaa täyden mukavuuden ja hengittävyyden. Pohja on valmistettu korkealaatuisesta synteettisestä materiaalista, joka varmistaa kestävyyden ja kulutuskestävyyden. Kengät on liimattu, mikä takaa kestävyyden ja työn lujuuden.

Kengissä ei ole ylimääräisiä koristeita, mikä korostaa niiden eleganttia ja minimalistista luonnetta. Ne sopivat eri tyyleihin ja sopivat täydellisesti erilaisiin tilaisuuksiin.

Kenkien puhdistamista ja huoltoa helpottavat jyvänahan tahnat ja hoitorasvat, kuten Mink Oil.

Kengät ovat saatavilla tyylikkäässä alkuperäisessä Lukas-pakkauksessa ja sopivat erinomaisesti lahjaksi. Tuote on ympärivuotinen, joten voit käyttää sitä vuodenajasta riippumatta. Tuotteen paino pakkauksen kanssa on 1,2 kg, joten se on helppo kuljettaa ja kuljettaa.

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Tuottajakoodi: BM105488

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|