S.Barski S.Barski Mokkanahkaiset leipät laiturilla D&A TW552 Grey -ketjun kanssa harmaa
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: S.Barski Mokkanahkaiset leipät laiturilla D&A TW552 Grey -ketjun kanssa harmaa
Esittelemme harmaat leipät S. Barski -alustalla D&A TW552 -kokoelmasta, jotka ovat täydellinen yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta. Luonnollisesta mokkanahasta valmistettu nämä naisten kengät ovat päivittäin täydellinen valinta, mikä takaa paitsi tyylikkään ilmeen, myös mukavuuden käyttää pitkiä aikoja.
Näiden leivänkorkeilla, jotka on asetettu vakaaseen 2,5 cm: n korkeuteen, ja ne tarjoavat erinomaisen tyynyn, mikä tekee niistä ihanteellinen kumppani jokapäiväisissä tyylisissä. Pyöristetyt nenät antavat heille hienouksia, kun taas edessä oleva ominaisketju tuo muodikkaan aksentin, joka varmasti kiinnittää huomiota.
Mokkasiinien sisustus on viimeistelty nahka -insertillä, joka tarjoaa lisämukavuutta ja täydellisen istuvuuden jalkaan. Lisäyksen ansiosta kengän asettaminen ja poistaminen on erittäin yksinkertaista ja nopeaa.
Täydellinen keväälle ja kesälle, Grey Loafers S. Barski vastaa monia rento tyyliä - housuista ilmaviin mekkoihin. Ehdotamme, että koko on valinta koon taulukon mukaan, jotta voit nauttia täydellisestä istuvuudesta.
Valitse eleganssi ja mukavuus yhdessä - valitse S. Barski -sarja!
- Tuottaja: S.Barski
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät S.Barski
- Lisäominaisuuksia: ketju
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: Liukua päälle
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Taso / pohja (cm): 2,5
- Tuottajakoodi: Tw552 harmaa
- Väri: harmaa
- Pohjan väri: harmaa
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon säämiskänahkaa
- Nenä: pyöristää
Kiitos kommentin lisäämisestä.