S.Barski S.Barski Naisten nahkaiset leipät d & a tw210 harmaa

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä s. Barski Naisten nahkapaikat D & A TW210 harmaalla. Nämä tyylikkäät leveydet on valmistettu korkealaatuisesta luonnonahasta, mikä varmistaa kengän sisällä erinomaisen hengittävyyden ja ilmankierron. Herkkä, avoin työmalli antaa heille keveyden ja hienovaraisen viehätysvoiman.

Päälle oleva koristeellinen solki ei vain korosta kenkäjen tyylikkyyttä, vaan tekee niistä myös täydellisen täydentäen monia tyylejä. Mokkasiinit upotetaan alustaan, jolla on herkkä 4,5 cm: n korkea kiila, mikä varmistaa mukavuuden ja vakauden kävellessä.

Nämä liukastumiskengät ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat toiminnallisuuden ja muodikkaan suunnittelun yhdistelmää. S.Barski -leivänpaikat sopivat täydellisesti keväälle ja kesälle, vastaavat sekä jokapäiväistä että tyylikkäämpi asuja.

Muista ehdottaa taulukkoa, kun valitset koko-saatavilla olevat koot ovat 36-41 (23,5 cm-26 cm). Mokkasiinit on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä korostaa edelleen niiden laatua.

Löydä mukavuuden ja tyylin uusi ulottuvuus S. Barski -naisten mokkasiinien D & A TW210: n kanssa!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: Liukua päälle
  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • kantapään korkeus (cm): 4,5
  • Akselin korkeus (cm): 6
  • Lisäominaisuuksia: openwork , ketju
  • Tuottajakoodi: Tw210 harmaa
  • Väri: harmaa
  • Pohjan väri: harmaa
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|