Vices New Collection Vices New Collection Mukavat ankkurit musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme mukavat mustat vaelluskengät Vices New Collectionista, jotka sopivat täydellisesti moderneille naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja tyyliä. Nämä nilkkurit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, mikä tekee niistä paitsi ympäristöystävällisiä, myös helppohoitoisia.

Vices-lenkkareille on ominaista tasainen 2 cm korkea kantapää, joka takaa käyttömukavuuden koko päivän ajan tilaisuudesta riippumatta. Sisällä on eristys, joka on täydellinen kylmempinä päivinä antaen lämmön ja mukavuuden tunteen.

Minimalistisen mustan muotoilunsa ansiosta nämä saappaat sopivat täydellisesti useisiin eri tyyleihin, rento ja tyylikkäämpiin sarjoihin. Ilman kuvioita, ajattoman sävyisenä ne ovat täydellinen perusta mihin tahansa vaatekaappiin.

Vices New Collection keskittyy laatuun ja mukavuuteen, minkä vuoksi nämä lenkkarit ovat loistava valinta ihmisille, jotka etsivät universaaleja ja tyylikkäitä jalkineita. Älä odota, vaan lisää arkeen hieman mukavuutta Vicesin uudella tennaresarjalla!

  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|