Weide Weide Mukavat lenkkarit lavalla valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Weide Mukavat lenkkarit lavalla valkoinen
Löydä mukavuus ja tyyli Weide-brändin valkoisilla alustalenkkarilla! Nämä tyylikkäät urheilukengät on suunniteltu modernille naiselle, joka arvostaa sekä muodikasta ulkonäköä että käyttömukavuutta.
Weide-lenkkarit erottuvat saumattomasta, suljetusta kantapäästä, joka takaa erinomaisen jalan vakauden. Keinonahka- ja tekstiilimateriaalien sekoituksesta valmistettu pehmeä päällinen takaa arjen mukavuuden, ja pyöreä kärki tekee niistä täydelliset koko päivän käyttöön.
Niiden 6 cm korkea alusta ei vain lisää hienovaraista eleganssia, vaan mahdollistaa myös mukavan käytön, mikä vähentää perinteisten korkokenkien haittaa. Kulutuspinnalla varustettu kumipohja lisää pitoa, mikä tekee niistä täydelliset erilaisille pinnoille, sekä syksy-talvi että kevät-kesä.
Tennarit ovat nauhoitettuja, mikä mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, ja niiden minimalistinen, valkoinen väri tekee niistä täydellisesti istuvia eri tyyleihin - urheilusta rentoon.
Yhteenvetona voidaan todeta, että valkoiset Weide-alustaiset tennarit ovat jokaisen vaatekaapin välttämättömyys, ja niissä yhdistyy urheilullinen tyyli muodikkaaseen ilmeeseen. Sopii täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön!
- Tuottaja: Weide
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Weide
- Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
- Väri: Valkoinen
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Lukko: nauhoitettu
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: muut
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
- Kantapään / alustan korkeus: 6.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.