Weide Weide Vaalean valkoiset lenkkarit valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä uusia mahdollisuuksia Weiden kevyillä valkoisilla tennareilla, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja kaikkiin tilaisuuksiin. Näissä naisten urheilujalkineissa yhdistyvät moderni muotoilu ja käyttömukavuus, mikä tekee niistä erinomaisen valinnan aktiivisille naisille.

Laadukkaista materiaaleista valmistetuille tennareille on ominaista keinonahasta ja tekstiileistä valmistettu päällinen, jotka takaavat kestävyyden ja esteettisen ulkonäön. Niiden pyöreä kärki ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää takaavat mukavan käytön, ja nauhoilla kiinnitetty takaavat täydellisen istuvuuden jalkaan.

Kulutuspinnalla varustettu kumipohja tarjoaa erinomaisen pidon, joten ne sopivat ihanteellisesti erilaisiin aktiviteetteihin. Lisäksi 6 cm korkea alusta lisää eleganssia ilman, että se haittaa mukavuutta. Vaaleanvalkoisia Weide-lenkkaria suositellaan kaikkina vuodenaikoina - keväästä talveen - niiden monipuolisuuden ja muodikkaan tyylin ansiosta.

Nämä kengät eivät vain sovi täydellisesti jokapäiväiseen tyyliin, vaan niissä ei myöskään ole kuvioita, mikä mahdollistaa niiden yhdistämisen useiden vaatekaappien kanssa. Jokaisella muotia ja mukavuutta arvostavalla naisella tulisi olla nämä lenkkarit mallistossaan. Anna valkoisista Weide-lenkkareista tulla suosikkikumppanisi arjen haasteissa!

  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: muut
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|