J. Star

J. Star Mukavat saappaat soljella musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tutustu J. Starin mustiin soljellisiin saappaisiin – täydellinen valinta naisille, jotka etsivät mukavuuden ja eleganssin yhdistelmää jokapäiväiseen tyyliin. Nämä klassiset polvikorkeat kengät on valmistettu huolellisesti korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, joka takaa esteettisen ulkonäön, mutta myös kestävyyden.

Pitkät päälliset toiminnallisella vetoketjulla helpottavat pukemista, ja 7 cm korkea lohkokorko lisää naisellista luonnetta varmistaen samalla vakauden ja käyttömukavuuden. Pyöreä kärki tekee saappaista paitsi tyylikkäitä, myös antaa riittävästi tilaa varpaille.

Tämä malli on suunniteltu syys-talvikausia ajatellen, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kylmempiin päiviin ja erilaisiin tilaisuuksiin - jokapäiväisistä kokouksista muodollisempiin juhliin. Sileän synteettisen pohjan ansiosta nämä saappaat ovat mukavat myös pitkään kävellessä.

Musta väri tekee niistä täydellisen täydennyksen moniin tyyleihin, ja koristeellinen solki lisää ainutlaatuisen korostuksen. Lisäksi sisämateriaalissa yhdistyvät tekstiilit ja keinonahka, mikä takaa käyttömukavuuden koko päivän.

Älä odota – tutustu J. Star -solkikengän tarjoamaan mukavuuteen ja tyyliin ja lisää sesonkiisi elegantti, mutta käytännöllinen elementti vaatekaappiisi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: EI
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Yläleveys: 38
  • Yläkorkeus: polveen
  • Lukko: lukon päällä
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Koron/tason korkeus: 7.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|