Marquiz Marquiz Muodikkaat lenkkarit lavalla vaaleanpunainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Marquiz Muodikkaat lenkkarit lavalla vaaleanpunainen
Pysy ajan tasalla muotista Marquizin vaaleanpunaisilla alustalenkkarilla! Nämä tyylikkäät kengät ovat täydellinen valinta jokaiselle pinkin rakastajalle, joka haluaa yhdistää mukavuuden muodikkaan lookin. Ekologisesta nahasta valmistetut lenkkarit ilahduttavat kauniilla sävyllään, joka lisää energiaa mihin tahansa tyyliin.
Marquiz tennareissa on tekstiilipohjallinen, joka takaa mukavuuden koko päivän. Jäykistetty kantapää ja kiinteä 2,5 cm korkea kumipohja ovat ominaisuuksia, jotka tekevät kävelystäsi miellyttävän ja vakaan. Nauhoituksen ansiosta kengät istuvat täydellisesti jalkaan, mikä tekee niistä ihanteellisen ratkaisun niin arkeen kuin urheilullisempiinkin tyyleihin.
Oletpa sitten menossa ostoksille tai tapaamaan ystäviä, vaaleanpunaiset lenkkarit sopivat kaikkiin tilaisuuksiin. Niiden universaali, urheilullinen luonne tarkoittaa, että voit yhdistää ne farkkuihin, hameisiin ja jopa tyylikkäisiin mekoihin.
Anna itsesi olla muotihauskan vallassa ja tunne olosi pieneksi tytöksi uusilla Marquiz-lenkkarilla! Valitse mukavuus ja tyyli joka päivä - näistä kengistä tulee varmasti vaatekaappisi suosikkielementti!
- Tuottaja: Marquiz
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Marquiz
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Lukko: nauhoitettu
- Korkeus: matala
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kantapään / alustan korkeus: 2.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Nenä: Pyöristää
- Ulompi materiaali: muut
- Väri: vaaleanpunainen
Kiitos kommentin lisäämisestä.