Marquiz Marquiz Muodikkaat lenkkarit beige ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme muodikkaat Marquiz-lenkkarit beigen ja ruskean sävyssä, jotka sopivat täydellisesti tämänhetkisiin jalkinetrrendeihin. Nämä urheilukengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja tyyliä jokapäiväisessä muotoilussa.

Korkealaatuisista materiaaleista valmistetuissa tennareissa on 50 % keinonahkaa ja 50 % keinonahkaa, mikä takaa paitsi esteettisen ulkonäön myös kestävyyden. Pehmeä, sisäänrakennettu kantapää lisää eleganssia, ja kumipohja kulutuspinnalla takaa riittävän pidon ja vakauden kävellessä.

Marquiz tennareille on ominaista matala korkeus (5,5 cm), mikä tekee niistä täydellisen valinnan jokapäiväiseen käyttöön vuodenajasta riippumatta - ne sopivat täydellisesti sekä kevät-kesä että syksy-talvi. Pyöreä kärki ja tekstiilipohjallinen takaavat mukavuuden, ja nauhakiinnitys mahdollistaa helpon säätämisen jalkaan.

Aika päivittää vaatekaappisi! Sijoita mukavuuteen ja tyyliin valitsemalla Marquiz-lenkkarit, jotka auttavat sinua luomaan monia rentoja ilmeitä. Valmistajan alkuperäisen laatikon kanssa nämä kengät ovat välttämättömiä jokaiselle naiselle, joka haluaa nauttia sekä muodista että mukavuudesta.

  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: beige , Ruskea
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 5.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|