Marquiz Marquiz Muoti Lenkkarit musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Valmistajan Marquizin muodikkaat mustat tennarit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä, mukavuutta ja monipuolisuutta. Nämä urheilujalkineet erottuu modernista muotoilusta, mikä tekee niistä täydelliset sekä arkeen että arkeen.

Ekologisesta nahasta ja tekstiileistä valmistetuissa tennareissa on nauhakiinnitys, joka mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Pehmeä, sisäänrakennettu kantapää takaa käyttömukavuuden ja kumipohja kulutuspinnalla takaa hyvän pidon, mikä on tärkeää jokapäiväisessä käytössä. Niiden 6 cm korkea alusta lisää hieman ylimääräistä korkeutta ja tuo muodikkaan elementin mihin tahansa tyyliin.

Black Marquiz -lenkkarit näyttävät erittäin tyylikkäiltä ja on helppo yhdistää erilaisiin asuihin - ne sopivat niin farkkuihin kuin urheilumekkoihin. Kenkien sisällä oleva tekstiilimateriaali tarjoaa riittävän ilmanvaihdon, mikä tekee niistä mukavat koko päivän.

Nämä tennarit sopivat kaikkiin vuodenaikoihin ja sopivat täydellisesti syksyn, talven, kevään ja kesän tyyliin. Niiden suuri monipuolisuus tekee niistä täydellisen lisäyksen jokaisen modernin naisen vaatekaappiin.

Tutustu Marquizin mustien Fashion-lenkkarien muotipotentiaaliin ja mukavuuteen – täydellinen valinta jokaiselle fashionistalle!

  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|