Inna marka Mustat eristetyt Vagon lumisaappaat

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme mustat Vago-eristetyt lumisaappaat BM-merkiltä - täydellinen valinta talvipäiviin. Nämä tyylikkäät nilkkurit on valmistettu korkealaatuisesta mokkanahkasta, mikä tekee niistä paitsi tyylikkäitä myös ympäristöystävällisiä. Klassinen muotoilu sopii täydellisesti rento tyylien kanssa antaen niille ainutlaatuisen luonteen.

Lumikenkien sisäpuoli on viimeistelty lämpimällä turkilla, mikä takaa mukavuuden ja miellyttävän tunteen talvisimpinakin päivinä. Vago-mallissa on vakionumerointi, mikä tarkoittaa, että sinun tarvitsee vain seurata kokoasi - saatavana koot 36-41.

Saappaissa on pyöreä kärki, mikä tekee niistä mukavat käyttää, ja ne on lisäksi asennettu 2,5 cm korkealle alustalle, mikä varmistaa riittävän vakauden liikkuessa. Niiden korkeus on 16 cm ja pohjamateriaali on kumia, mikä takaa kestävyyden ja hyvän tarttuvuuden maahan.

Mustat Vago-lumisaappaat ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä muodikasta ulkonäköä että toimivuutta. Alkuperäisen pakkauksen ansiosta ne sopivat täydellisesti lahjaksi. Valitse Vago ja nauti talvesta mukavasti!

  • Väri: musta
  • Nenä: Pyöristää
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Lisäominaisuuksia: turkis
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Malli: Naisten kengät 85-848
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: korkea
  • Tuottajakoodi: BM156513
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|