Maciejka Nahkaballeriinit paljain sormilla Maciejka 06908-25/001-1 Zloty Wiped kultainen

104,61

Nahkaballeriinit paljain sormilla Maciejka 06908-25/001-1 kultaisen hankauksen väreissä ovat tyylikkyyden ja mukavuuden kvintesenssi, ihanteellinen jokaiselle muodikkaalle naiselle. Luonnollisesta nahasta valmistettu balleriinit yhdistävät ajattoman tyylin ja modernit ratkaisut.

Mallille on ominaista tasainen kantapää, jonka korkeus on vain 1 cm, mikä varmistaa mukavuuden koko päivän pukeutumisesta, tuntematta väsymystä. Löydötut nenät lisäävät keveyttä, jolloin tyylikäs muotoilu on edelleen hienovarainen ja herkkä samanaikaisesti. Pehmeä nahkapohja huolehtii oikeasta tyynystä, mikä tekee näistä baleriinista loistavan valinnan jokapäiväisiin tyylityksiin.

Avointyökoristeiden ansiosta kultaiset balleriinit ovat silmien kiinnittäviä ja muodostavat täydellisen täydennyksen sekä rentoihin että muodollisempiin asuihin. Optimaalisen istuvuuden varmistamiseksi kehotamme sinua käyttämään kokotaulua valitsemalla oikeaa mallia.

Nämä Puolassa tuotetut balleriinit ovat saatavana alkuperäisessä laatikossa, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Valitse nahka Maciejka -balleriinit, jotka yhdistävät mukavuuden, tyylin ja erinomaisen laadun, ja nauti niistä monien vuodenaikojen ajan.

  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • kantapään korkeus (cm): 1
  • Akselin korkeus (cm): 6,5
  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Tuottajakoodi: 06908-25/001-1 PLN
  • Väri: kultainen
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Lihavuus: F1 / 2
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|